ImageCache Actions (7.x-1.14) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Center
hy: Կենտրոն

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Top
hy: Վերև

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: Text
hy: Տեքստ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Left
hy: Ձախ
