Imagecache External (7.x-2.0-beta2) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: File
hr: Datoteka

en: Settings
hr: Postavke

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Flush
hr: Isprazni

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
hr: Direktorij %directory ne postoji ili se u nj ne može zapisivati.

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Image style: @style
hr: Stil slike: @style

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Linked to file
hr: Povezano s datotekom

en: Nothing
hr: Ništa
