Imagecache External (7.x-2.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: File
th: ไฟล์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
