Imagecache External (7.x-2.2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Cancel
km: បោះបង់

en: File
km: ឯកសារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
km: មិន​មាន​ថត %directory ឬ​មិន​អាច​សរសេរ​បាន ។

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style

en: Linked to content
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​មាតិកា

en: Linked to file
km: បាន​តភ្ជាប់​ទៅកាន់​ឯកសារ

en: Nothing
km: មិន​មាន
