Image javascript crop (7.x-1.0-rc2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: width
de: Breite

en: height
de: Höhe

en: X offset
de: horizontaler Versatz

en: Y offset
de: vertikaler Versatz

en: Scale image
de: Bild skalieren

en: Aspect ratio
de: Seitenverhältnis

en: After uploading an image you'll be able to crop it.
de: Nach dem Upload eines Bildes kann ein Ausschnitt herausgeschnitten werden.

en: Crop this image
de: Dieses Bild zuschneiden
