Image javascript crop (7.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: width
el: πλάτος

en: height
el: ύψος

en: Scale image
el: Κλιμάκωση εικόνας
