Image javascript crop (7.x-1.0-rc2) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: width
no: bredde

en: height
no: høyde

en: Scale image
no: Skaler bilde

en: After uploading an image you'll be able to crop it.
no: Etter at bilde er lastet opp vil du kunne beskjære det.

en: Crop this image
no: Beskjær dette bilde

en: Cancel cropping
no: Avbryt beskjæring

en: Resize image if needed, then select a crop area. Click 'Save selection' to save the changes.
no: Endre størrelse på bilde om nødvendig, velg så området som skal beskjæres. Trykk "Lagre utvalg" for å lagre endringene dine.

en: Save selection
no: Lagre utvalg

en: Done cropping
no: Fullfør beskjæring
