Image javascript crop (7.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: width
sv: bredd

en: height
sv: höjd

en: X offset
sv: Vertikal kompensation

en: Y offset
sv: Horisontell kompensation

en: Scale image
sv: Skala om bild

en: Aspect ratio
sv: Bildförhållande
