Image javascript crop (7.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: width
uk: ширина

en: height
uk: висота

en: X offset
uk: Зсув по горизонталі

en: Y offset
uk: Зсув по вертикалі

en: Scale image
uk: Масштаб зображення

en: Aspect ratio
uk: Пропорції

en: Don't crop if cropping region wasn't set.
uk: Не обрізати зображення, якщо область обрізки не задана.

en: Basic popup window
uk: Просте спливне вікно

en: Popup window type
uk: Тип спливного вікна

en: Popup window width
uk: Ширина спливного вікна

en: Popup window height
uk: Висота спливного вікна

en: Crop this image
uk: Обрізати це зображення

en: Reset the already cropped images to the new width and height
uk: Скидання вже обрізаного зображення на нову ширину і висоту

en: Enter an offset in pixels (without px) or use a keyword: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.
uk: Введіть зміщення в пікселях (без px) або використовуйте ключове слово: <em>left</em>, <em>center</em> або <em>right</em>.

en: Enter an offset in pixels (without px) or use a keyword: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.
uk: Введіть зміщення в пікселях (без px) або використовуйте ключове слово: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.

en: Do not allow down scaling
uk: Не зменшувати розмір

en: Show cancel button
uk: Показувати кнопку скасування

en: Show a cancel button in the popup.
uk: Показувати кнопку скасування в спливному вікні.

en: Skip image previews
uk: Пропустити попередні перегляди зображень

en: Popup opens crop page, instead of preview first.
uk: Спливне вікно міститиме сторінку кадрування замість попереднього перегляду

en: Extra UI controls
uk: Додаткові елементи керування у інтерфейсі

en: Show a sidebar with live cropping info and live preview
uk: Показати бічну панель з інформацією про кадрування в реальному часі, з живим передпереглядом

en: X position
uk: Позиція по горизонталі

en: Y position
uk: Позиція по вертикалі
