Image javascript crop (7.x-1.0-rc3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: width
et: laius

en: height
et: kõrgus

en: Aspect ratio
et: Külgede suhe
