Image javascript crop (7.x-1.0-rc3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: width
fr: largeur

en: height
fr: hauteur

en: X offset
fr: Positionnement en X

en: Y offset
fr: Positionnement en Y

en: Scale image
fr: Modifier l'échelle de l'image

en: Aspect ratio
fr: Ratio d'aspect
