Image javascript crop (7.x-1.0-rc3) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: width
pl: szerokość

en: height
pl: wysokość

en: Scale image
pl: Skaluj obrazek

en: Aspect ratio
pl: Proporcje

en: Crop this image
pl: Kadruj ten obrazek

en: Resize image if needed, then select a crop area. Click 'Save selection' to save the changes.
pl: W razie potrzeby zmień rozmiar obrazka, a następnie wybierz obszar kadrowania. Naciśnij przycisk "Zapisz zaznaczenie", aby zapisać zmiany.

en: Select style to preview
pl: Wybierz styl podglądu

en: Save selection
pl: Zapisz zaznaczenie

en: Reuse a javascript crop selection
pl: Wykorzystaj ponownie zaznaczenie
