Image javascript crop (7.x-1.0-rc3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: X offset
sk: Odsadenie v osi X

en: Y offset
sk: Odsadenie v osi Y

en: Scale image
sk: Zmeniť veľkosť obrázka
