Image javascript crop (7.x-1.0-rc3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: width
vi: độ rộng

en: height
vi: độ cao

en: X position
vi: Vị trí X

en: Y position
vi: Vị trí Y
