Image javascript crop (7.x-1.0-rc3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: width
nl: breedte

en: height
nl: hoogte

en: X offset
nl: X-offset

en: Y offset
nl: Y-offset

en: Scale image
nl: Afbeelding schalen

en: Aspect ratio
nl: Beeldverhouding

en: Cancel cropping
nl: Bijsnijden annuleren

en: Done cropping
nl: Uitsnede gereed
