Image Editor (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Description
eo: Priskribo

en: Required
eo: Bezonata

en: Name
eo: Nomo

en: Fields
eo: Kampoj

en: Position
eo: Loko
