Image Editor (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Required
oc: Requesit

en: Name
oc: Nom

en: Fields
oc: Camps

en: Position
oc: Posicion

en: API key
oc: Clau API
