Image Editor (7.x-1.10) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Version
am: ሥሪት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Name
am: ስም

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Position
am: ቦታ
