Image Editor (7.x-1.10) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Version
ar: النسخة

en: Required
ar: ضروري

en: Name
ar: الاسم

en: Theme
ar: حلة

en: Tools
ar: الأدوات

en: Position
ar: الوضع
