Image Editor (7.x-1.10) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: Version
be: Версія

en: Required
be: Абавязкова

en: Name
be: Імя

en: Theme
be: Тэма

en: Tools
be: Прылады

en: site
be: сайт
