Image Editor (7.x-1.10) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Description
hr: Opis

en: Version
hr: Inačica

en: Required
hr: Nužno

en: Name
hr: Naziv

en: Theme
hr: Tema

en: Tools
hr: Alati

en: Position
hr: Pozicija
