Image Editor (7.x-1.11-rc1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Description
ast: Descripción

en: Required
ast: Requeríu

en: Name
ast: Nome

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo
