Image Editor (7.x-1.11-rc1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Required
bg: Задължително

en: Name
bg: Име

en: Top
bg: Връх

en: Bottom
bg: Дъно
