Image Editor (7.x-1.11-rc1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Required
bs: Obavezno

en: Name
bs: Ime

en: Theme
bs: Tema

en: Tools
bs: Alati
