Image Editor (7.x-1.11-rc1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: Required
ca: Necessari

en: Name
ca: Nom

en: Top
ca: Part superior

en: Theme
ca: Tema

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Tools
ca: Eines

en: Position
ca: Posició
