Image Editor (7.x-1.11-rc1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Required
cs: Povinné

en: Name
cs: Jméno

en: Top
cs: Nahoru

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Bottom
cs: Dole

en: Tools
cs: Nástroje

en: Position
cs: Pozice
