Image Editor (7.x-1.11-rc1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Required
et: Kohustuslik

en: Name
et: Nimi

en: Top
et: Ülesse

en: Theme
et: Teema

en: Bottom
et: Alumine

en: Tools
et: Tööriistad

en: Position
et: Asukoht
