Image Editor (7.x-1.11-rc1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Name
eu: Izena

en: Top
eu: Goian

en: Theme
eu: Tema

en: Bottom
eu: Behean

en: Tools
eu: Tresnak

en: Position
eu: Kokapena
