Image Editor (7.x-1.11-rc1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: Required
fa: اجباری

en: Name
fa: نام

en: Top
fa: بالا

en: Theme
fa: پوسته

en: Bottom
fa: پایین

en: Tools
fa: ابزارها

en: Position
fa: موقعیت
