Image Editor (7.x-1.11-rc1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: Required
fi: Pakollinen

en: Name
fi: Nimi

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Theme
fi: Teema

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Tools
fi: Työkalut

en: Position
fi: Sijoitus
