Image Editor (7.x-1.11-rc1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Description
gu: વર્ણન

en: Required
gu: જરૂરી

en: Name
gu: નામ

en: Bottom
gu: નીચે

en: Tools
gu: સાધનો
