Image Editor (7.x-1.11-rc1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Required
he: נדרש

en: Name
he: שם

en: Top
he: עליון

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Bottom
he: למטה

en: Tools
he: כלים

en: Position
he: מיקום

en: Access check
he: סימון גישה
