Image Editor (7.x-1.11-rc1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Description
id: Deskripsi

en: Required
id: Wajib

en: Name
id: Nama

en: Top
id: Atas

en: Theme
id: Tema

en: Bottom
id: Dasar

en: Tools
id: Alat

en: Position
id: Posisi

en: API key
id: Kunci API

en: site
id: situs
