Image Editor (7.x-1.11-rc1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Top
lt: Viršus

en: Theme
lt: Tema

en: Bottom
lt: Apačia

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Position
lt: Pozicija

en: site
lt: svetainės
