Image Editor (7.x-1.11-rc1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Description
lv: Apraksts

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Top
lv: Augša

en: Theme
lv: Tēma

en: Bottom
lv: Apakša

en: Tools
lv: Rīki

en: Position
lv: Pozīcija

en: API key
lv: API atslēga
