Image Editor (7.x-1.11-rc1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Name
mn: Нэр

en: Top
mn: Дээд

en: Theme
mn: Загвар

en: Bottom
mn: Доод
