Image Editor (7.x-1.11-rc1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Required
pl: Wymagane

en: Name
pl: Nazwa

en: Top
pl: Góra strony

en: Theme
pl: Skórka

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Position
pl: Pozycja

en: API key
pl: Klucz API

en: site
pl: witryna
