Image Editor (7.x-1.11-rc1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Required
ro: Necesar

en: Name
ro: Nume

en: Top
ro: Sus

en: Theme
ro: Temă

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Tools
ro: Instrumente

en: Position
ro: Poziţie

en: API key
ro: Cheia API
