Image Editor (7.x-1.11-rc1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Required
sl: Obvezno

en: Name
sl: Ime

en: Top
sl: Na vrhu

en: Theme
sl: Tema

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Position
sl: Položaj
