Image Editor (7.x-1.11-rc1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Required
th: จำเป็น

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Position
th: ตำแหน่ง
