Image Editor (7.x-1.11-rc1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Description
ug: بايانى

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى
