Image Editor (7.x-1.11) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Required
da: Obligatorisk

en: Name
da: Navn

en: Theme
da: Tema

en: Bottom
da: Bund

en: Tools
da: Værktøjer

en: Position
da: Placering

en: API key
da: API-nøgle
