Image Editor (7.x-1.11) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Name
el: Όνομα

en: Top
el: Κορυφή

en: Theme
el: Θέμα

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Position
el: Θέση
