Image Editor (7.x-1.11) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Required
fr: Requis

en: Name
fr: Nom

en: Top
fr: Haut

en: Theme
fr: Thème

en: Bottom
fr: Bas

en: Tools
fr: Outils

en: API key
fr: Clé d'API

en: Access check
fr: Vérification des accès
