Image Editor (7.x-1.11) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Name
gl: Nome

en: Top
gl: Superior

en: Theme
gl: Tema

en: Bottom
gl: Botón

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Position
gl: Posición
