Image Editor (7.x-1.11) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Description
hi: उल्लेख

en: Required
hi: ज़रूरी

en: Name
hi: नाम

en: Top
hi: ऊपर

en: Theme
hi: थीम

en: Bottom
hi: तल

en: Tools
hi: उपकरण

en: Position
hi: स्थान
