Image Editor (7.x-1.11) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Tools
hy: Գործիքներ
