Image Editor (7.x-1.11) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Description
ja: 説明

en: Required
ja: 必須

en: Name
ja: 名前

en: Top
ja: トップ

en: Theme
ja: テーマ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Tools
ja: ツール

en: Position
ja: ポジション

en: site
ja: サイト
