Image Editor (7.x-1.11) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Description
ku: دەربارە

en: Required
ku: پێویستە

en: Name
ku: ناو

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Tools
ku: ئامرازەکان
