Image Editor (7.x-1.11) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Required
nl: Verplicht

en: Name
nl: Naam

en: Top
nl: Bovenaan

en: Theme
nl: Thema

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Position
nl: Positie

en: API key
nl: API-sleutel

en: Access check
nl: Toegangscontrole
